Titles you rated
BootsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 5.0
Made for Love Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
ManiacRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
I May Destroy YouRated ★ 5.0
Master of None Presents: Moments in LoveRated ★ 4.5
The CursedRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5