Movies
Ratings
109
Marriage StoryRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5