Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Legend of HeiRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The FalloutRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 3.5
Tell Me Who I AmRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0