Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 1.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5