Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.0- My TeacherRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5