Titles you rated
The Water Flows to the SeaRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Collini CaseRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.0