Movies
Ratings
617
Extreme JobRated ★ 5.0
The BarRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
Chernobyl DiariesRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0