Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 0.5
The GameRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0