Series
Ratings
330
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Johnny BravoRated ★ 2.0
- Gag ConcertRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 4.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
- Fighting FoodonsRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
Accel WorldRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.5- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.0
- RPG Densetsu HepoiRated ★ 5.0
- 탱구와 울라숑Rated ★ 4.0