Series
Ratings
32
BasiliskRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 3.5
ClannadRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.5
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- KoyomimonogatariRated ★ 3.5
OwarimonogatariRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0