Movies
Ratings
99
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 5.0- Strawberry NightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 4.5
The NeverEnding StoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Maiko Haaaan!!!Rated ★ 3.0