Titles you rated
- 小さな巨人Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
TouchRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 1.5- The Wonderful Adventures of NilsRated ★ 1.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Case ClosedRated ★ 5.0- ドラえもんRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
BOSSRated ★ 4.5- 美丘 -君がいた日々-Rated ★ 3.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5