Series
Ratings
40
StartupRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0- 토쿠보우 경찰청특수방범과Rated ★ 2.5
- 쿠로코치Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.0
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
Tokyo Love StoryRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- SmashRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 4.0- 안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 5.0