Movies
Ratings
56
Suicide SquadRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 5.0
ZatoichiRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
BabelRated ★ 3.0