Titles you rated
ShirobakoRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Guilty CrownRated ★ 5.0- Death NoteRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0
Giant KillingRated ★ 4.0