Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Sasaki and PeepsRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 3.5
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0- Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online IIRated ★ 3.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 1.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.5
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.5
Classroom of the EliteRated ★ 4.0