Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The Way of the DragonRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0