Series
Ratings
43
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0