Titles you rated
- Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0
I Want to Escape from Princess LessonsRated ★ 2.0
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Dr. Ramune: Mysterious Disease SpecialistRated ★ 3.5
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 3.5
I'm Standing on a Million Lives Season 2Rated ★ 3.0