Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0