Movies
Ratings
1227
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 4.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 3.5
MantisRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5