Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Gen V Season 2Rated ★ 4.0
Upload Season 4Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
ButterflyRated ★ 2.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
SmokeRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
The Sandman Season 2Rated ★ 4.0