Movies
Ratings
133
Love AffairRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
Antarctic JournalRated ★ 2.5
DittoRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5