Titles you rated
Sleepless in SeattleRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 1.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0