Titles you rated
SinnersRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
One-LineRated ★ 3.5