Series
Ratings
25
Mad UnicornRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 1.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0