Titles you rated
Dragon BallRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 1.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0