Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5