Titles you rated
 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
 Prison PlaybookRated ★ 5.0 Prison PlaybookRated ★ 5.0
 I Live AloneRated ★ 5.0 I Live AloneRated ★ 5.0
 Because This Is My First LifeRated ★ 5.0 Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
 Good DoctorRated ★ 3.5 Good DoctorRated ★ 3.5
 Secret GardenRated ★ 5.0 Secret GardenRated ★ 5.0
 DoctorsRated ★ 3.5 DoctorsRated ★ 3.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 4.5 A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
 W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
 Fight For My WayRated ★ 5.0 Fight For My WayRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 Descendants of the SunRated ★ 5.0 Descendants of the SunRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0