Movies
Ratings
115
TedRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 3.5
A League of Their OwnRated ★ 3.5
VolverRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5