Series
Ratings
27
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0