Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0