Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0