Movies
Ratings
263
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0