Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
We the AnimalsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
AlphaRated ★ 3.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
The PredatorRated ★ 1.0
PredatorRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
SelmaRated ★ 3.0
Hot Girls WantedRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
They Came TogetherRated ★ 2.5