Movies
Ratings
328
Finding NemoRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0