Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 2.0
SaltRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 3.0