Titles you rated
La ChimeraRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 0.5
PatersonRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5