Titles you rated
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0