Movies
Ratings
224
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
The JudgeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5