Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Doctor FosterRated ★ 5.0
Doctor FosterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0