Titles you rated
The Orbital ChildrenRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.0
Hi Score GirlRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Hi Score GirlRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 2.5
Lycoris RecoilRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 2.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Eight Deadly ShotsRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5