Series
Ratings
18
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
PossessionsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5