Titles you rated
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
A Monster in ParisRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
AninaRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Finding GastónRated ★ 2.5
Earth: One Amazing DayRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
180° South: Conquerors of the UselessRated ★ 3.5
God Save My ShoesRated ★ 3.0- Holy Working DayRated ★ 3.5
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
The Taste of OthersRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
A Fantastic WomanRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5