Titles you rated
NanaRated ★ 2.0
The PartyRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 1.5
Twisted JusticeRated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5