Movies
Ratings
321
Past LivesRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0