Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
FallRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5