Titles you rated
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
FlowRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.0
Aimee & JaguarRated ★ 4.0
Red Mask KF94Rated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
SeaspiracyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
TullyRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0