Movies
Ratings
462
Knives OutRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 2.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
CarrieRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
The PredatorRated ★ 1.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0