Series
Ratings
65
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0